Uzņēmuma portrets

Starp zīmoliem, kas piedāvā uz polimērām izejvielām bāzētus risinājumus būvniecībai, autobūvei un industrijai, REHAU ir pasaulē vadošais. Pateicoties inovācijām, izstrādājumu kvalitātei, kā arī kompetencei sistēmrisinājumu un dizaina joma, REHAU zīmols vieno dažādu nozaru klientus visā pasaulē.

Izstrādājot individuālas polimēru materiālu receptūras, jau kopš uzņēmuma dibināšanas esam centušies rast jaunas pielietojuma sfēras mūsu produkcijai. Pie tam tradicionālās izejvielas nomainījām ar moderniem polimēru materiāliem, bet ar kreatīviem risinājumiem tiecāmies sagādāt papildus labumu mūsu klientiem. Savos darbības pamatvirzienos materiālu un sistēmu izstrādē, ražošanā un virsmu tehnoloģijās, REHAU pārspēj konkurentus ar izcilu know-how.

Neierobežotās uz polimērām izejvielām balstītu risinājumu iespējas nodrošina mūsu klientiem un gala patērētājiem fascinējošu potenciālu. Kompleksi būvniecības sistēmu risinājumi ir izdevīgi gan arhitektiem un plānotājiem, gan investoriem un tirgotājiem. REHAU kā kompetents partneris logu un fasāžu tehnikas, ēku komunikāciju un komunālās tehnikas jomā sniedz atbildes uz ekoloģiskiem un ekonomiskiem jautājumiem. Šajās nozarēs esam avangardā, pateicoties unikālai programmu daudzveidībai.

REHAU kā radošs partneris atbalsta autoindustriju tās centienos sistemātiski optimizēt auto dizainu, komfortu un drošību. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par virsbūves daļām kā buferi un dubļusargi, inteliģentiem ūdens un ventilācijas kanālu moduļiem stikla tīrīšanas iekārtās un klimata kontrolē vai termoplastisku blīvējumu sistēmām, REHAU kā sistēmpiegādātājs ir pārstāvēts jau katrā trešajā Eiropā ražotā automašīnā un gandrīz visos augstākās klases automobiļos.

Dažādās industrijas nozarēs mūsu uzņēmums izveidojies par inovatīvu ideju ģeneratoru un uzticamu sērijveida izstrādājumu un sistēmu piegādātāju. Mēs piedāvājam daudzpusīgu pakalpojumu un servisa kompleksu - no mēbeļu un sadzīves tehnikas nozares līdz pat aviācijai un kosmonautikai.

Individuāli veidoti, specifiskām klientu prasībām atbilstoši izstrādājumi un inovatīvas REHAU sistēmprogrammas apvienojas unikālā produktu paletē. Lai ar panākumiem uzturētu pasaules vadošā zīmola vārdu, mūsu pamatnosacījums ir augstākā profesionalitāte materiālu izvēlē un izstrādājumu dizainā. Pateicoties augstai kompetencei jaunu produktu izstrādē un spēcīgai decentrālai realizācijas un servisa organizācijai, REHAU ir viens no tirgus līderiem.

Kopš pirmsākumiem 1948.gadā mūsu uzņēmums pašu spēkiem ir kļuvis par kompāniju, kas darbojas visā pasaulē. Šodien apaļi 15 000 darbinieku 170 rūpnīcās un birojos gādā par kompānijas izaugsmi un panākumiem.

 
 
  • Tālrunis: (+371) 67 47 26 13
  • Mob.tālrunis: (+371) 200 300 40
  • Epasts: info@esman.lv
  • Adrese: Riekstu iela 4, Rīga, Latvija