REHAU Logi no profiliem "Euro-Design 70"

Daudzkameru sistēma REHAU Euro-Design 70 piedāvā ekonomisku risinājumu un ļoti plašas dizaina iespējas, kā arī ideālu 70 mm iebūves dziļumu. Sistēma ir piemērota kā dzīvokļiem un mājām, tā arī lieliem objektiem. Sistēmas konstrukcija vienlaicīgi nodrošina teicamu siltuma izolāciju un logu statisko noturību. Siltumaiztures koeficients k = 1,3 ar armējumu.

Loga elegants ārējai dizains
Klasiska vērtnes konstrukcija vai slīpi veidota dizaina vērtne. Pateicoties glancētai profilu virskārtai un stikla līstēm ar 20 grādu slīpumu. Klasiska Z vērtnes konstrukcija vai slīpi veidota A vērtne Loga rāmja un vērtnes hermētiskums 2-cilpu gumijas blīvējums aiztur putekļus, ūdeni un caurvēju.

Loga Vēdināšana
Lai nodrošinātu telpās, kurās nav vēdināšanas kanālu optimālu mikroklimatu, REHAU piedāvā papildus mikrovēdināšanu, ventilācijas kanālus uz stikla paketes vai ventilējamas blīvgumijas.

Loga Ekspluatācija
Jums visu ekspluatācijas laiku vairs nevajadzēs krāsot logu. Pateicoties glancētai virsmai, tie ir viegli kopjami. Slīpā falce rāmī labākai ūdens novadīšanai un loga kopšanai, kā arī logam piemīt optimālas statiskās īpašības.

REHAU Euro 70 prospekts - PDF

 
 
  • Tālrunis: (+371) 67 47 26 13
  • Mob.tālrunis: (+371) 200 300 40
  • Epasts: info@esman.lv
  • Adrese: Riekstu iela 4, Rīga, Latvija