REHAU Logi no profiliem "GENEO®" - Siltākie logi pasaulē

Nākotnei tikai labāko – jauno logu sistēmu GENEO® no Hightech- materiāla RAUFIPRO®

GENEO®ir vislabākā logu profilu sistēma ar iebūves dziļumu 86mm, kas šobrīd ir pieejama tirgū. Ar GENEO® stiklašķiedras profiliem Jūs sasniegsiet augstākos energoefektivitātes rādītājus, kā arī tiks radīta patīkama atmosfēra, pēc kuras vienmēr esat ilgojušies.

RAU-FIPRO®, inovatīvās receptūras materiāls no REHAU, ir īpaši izturīgs un rūpējas par augstu stabilitāti, kā arī piešķir profilam statiskās īpašības, kuras līdz šim bija iespējamas tikai ar tērauda armējumu.

RAU-FIPRO® analoga tehnoloģija jau izmantota lidmašīnu būvē un formulā 1, tagad kompozītie materiāli no stikla šķiedras tiek izmantoti arī logu ražošanā.

Nepārspējami siltumu izolējošs GENEO® ir enerģētiski labākā logu profilu sistēma, kas pašreiz tirgū ir pieejama ar 86mm iebūves dziļumu un siltuma aiztures koeficientu k 0,8 W/(m2 * k).

Ar GENEO® profiliem varat realizēt enerģētiski efektīvākos logus atbilstoši Jūsu izvēlētajai klasei. Tie rada pilnu brīvību būvnieku vēlmju piepildījumam logu izvēlē. Jaunā sistēma nodrošina visas enerģētiskās prasības, vienlaicīgi nezaudējot augstu skaņas izolāciju un pretielaušanās izturību. Ar GENEO® var izgatavot logus ar piekto skaņas izolācijas un otro pretielaušanās klasi bez pastiprināšanas ar tēraudu. Vienlaicīgi pilnībā izmantojot vienreizējās siltumizolācijas īpašības. Pielietojot ar šķiedru kompozītu materiālu tiek panākta visa profila stiegrota konstrukcija, kurai nav nepieciešams metāla armējums, kas līdz šim neizbēgami veidoja aukstuma tiltus. Sistēma ar vidus blīvējumu un papildus optimizēta ar termo moduļiem, pie standarta iebūves dziļuma sasniedz siltumizolācijas vērtību līdz pat „Pasīvo māju” standartam. Tā piemēram mājas īpašnieks Vācijā ar jaunajiem logiem no GENEO® MD plus gadā var ietaupīt līdz pat 1341 l šķidrā kurināmā – uz šodienu apm. 1006 € - un vienlaicīgi nepiesārņotu apkārtējo vidi vismaz ar 3 ½ tonnām CO2.*

Vienreizējs, inovatīvs un orientēts uz nākotni.
Ekskluzīvi GENEO® izstrādātais Hightech- materiāls RAU-FIPRO pie logu izgatavošanas jau sniedz līdz šim nebijušas priekšrocības. Kompozītie šķiedru materiāli ir novērtēti ar stingrajām prasībām lidmašīnu būvē un Formulā 1. Pie GENEO® tas ir mērÄ·tiecīgi pielietots kā profila kodols un rūpējas par izcilu stabilitāti un pretestību vērpei – saglabājot mazu svaru profilam. Salīdzināmas sistēmas ar tērauda armējumu ir līdz pat par 40% smagākas, nekā pilnībā stiegrotais GENEO® Profils. Tas nozīmē ātrāku, vienkāršāku un vispārīgi vieglāku apriti ražošanā, transportēšanā un loga montāžā objektā. Patentētā „Integrētā stiprinājumu sistēma IVS”, ir aprīkota ar iestrādātiem skrūvju kanāliem un papildus šķērssieniņām, kas nodrošina pēc iespējas augstāku skrūvju nostiprinājumu un ārkārtīgi augstu profila kopējo stabilitāti. Visi šie jauninājumi nepavisam nenozīmē, ka apstrādātājam būs nepieciešamas jaunas investīcijas. GENEO® profilu apstrāde varēs notikt uz esošajām iekārtām un ar jau pazīstamajiem procesiem, kā piem. metināšana.

Augsti komfortabls un funkcionāls.
Logi no GENEO® pārliecina ne tikai ar augstu energoefektivitāti. Tie ir konsekventi orientēti uz nākotni un sniedz maksimālu komfortu. Ar vienreizēju skaņas izolāciju tie rūpējas par patīkamu klusumu un ar izcilu pretielaušanās izturību sniedz optimālu drošību. Logu atvēršanas un aizvēršanas vieglums Jūs pārliecinās. Konceptuāli pilnīgi jauni blīvējumi ievērojami samazina aizvēršanas spēku. Tas viss rūpējoties par augstāku dzīves kvalitāti. Uz nākotni orientēts, cieši saistīts ar pozitīvu apkārtējas vides bilanci, GENEO® ir optimāls arī skaidri definētajā, standartizētajā otrreizējo izejvielu aprites procesā, ar uz RAU-FIPRO atbilstošo materiālu apriti.

REHAU GENEO® Energoefektivitātes prospekts - PDF

REHAU Atbilstības sertifikāts

 

 
 
  • Tālrunis: (+371) 67 47 26 13
  • Mob.tālrunis: (+371) 200 300 40
  • Epasts: info@esman.lv
  • Adrese: Riekstu iela 4, Rīga, Latvija